beats for sale website.png

TR : Bu sistem The Sin Records tarafından, The Sin Records sanatçılarının ve The Sin Records Academy öğrencilerinin hazırladığı alt yapıları, parçalarına alt yapı ayaran müzisyen ve vokalistler ile buluşturmayı amaçlayan tamamen kazan kazan modelinde çalışan bir platformdur.

 

Burada dinleyeceğiniz alt yapılar, The Sin Records sanatçılarına aittir ve hakları The Sin Records tarafından korunmaktadır. ( alt yapıların çalınması halinde sanatçı’dan veya The Sin Records’tan yasal, hukuki maddi ve manevi cezalar ile karşılaşabilirsiniz. )

 

Dilediğiniz ve beğendiğiniz alt yapılara min teklif fiyatının altında olmayacak şekilde teklif verebilirsiniz. ( min teklif fiyatının altındaki teklifler The Sin Records ve sanafçı tarafından değelendirilmeye alınmamaktadır. )

 

Buradaki alt yapılar, sanatçının teklifi beğenip alt yapısının satışına onay verene kadar satışta kalmaktadır.

 

Dilerseniz beğendiğiniz alt yapıları hemen al seçeneğini kullanarak teklif vermeden, beklemeden sanatçının kabul edeceği ve belirlediği rakamdan kredi kartınız ile çok güvenli bir şekilde satın alabilrsiniz.

 

Buradaki alt yapılar sadece BİR (1) kişiye sanatçının teklifi beğenip, satış onayı vermesiyle o kişiye satılır ve adına lisanslanır.

 

Buradan satın alınan alt yapılar, The Sin Records tarafından satın alan kişiye kendince düzenlemesi için kanal kanal 24bit 48000 kps kalitesinde  wav formatında yada Logic Pro X projesi olarak teslim edilmektedir. 

 

Buradaki alt yapılara teklif verirken yada hemen satın alırken lütfen bunları göz önünde tutunuz. 

 

- alt yapılar için verdiğiniz tekliflere ve satış bedeline düzenleme ( aranje ), mix, master, studyo kayıt, studyo vb. masraflar dahil değildir. 

 

- alt yapıların, burada duyduğunuz şekli ile sizlere satışı gerçekleştirilir. Dilerseniz bizlerden studyo, kayıt, aranje desteği, mix ve master gibi hizmetleri çok özel fiyatlara alabilirsiniz.   

 

Verilen tüm teklifler, The Sin Records ve sanatçıları tarafından değerlendirilir ve tamamen gizli tutulur. The Sin Records sadece, teklifi sanatçı tarafından onaylanan kişilere satış işlemleri ile ilgili geri dönmektedir. Onun haricinde The Sin Records teklif veren her kişiye, geri bildirimde bulunmakla yada geri dönüş yapma konusunda zorunlu değildir. 

Satışı sanatçı tarafından onaylanan şarkıların tüm hakları sizlere geçmektedir ve sizlere ait olmaktadır. ( edisyon, müzik, beste vb. ). Bununla ilgili dökümanlar, gerekli izin belgeleri ve muvakafatnameler sizlere The Sin Records tarafından verilmektedir.

 

Burdan satın alınarak yaptığınız şarkıları yasal olarak yayınlamadan önce kesinlikle ve kesinlikle The Sin Records’tan onay alınmalıdır. Onay alınmadan yayınlanan işler The Sin Records tarafından yayınlanan portlardan geri çektirilebilir ve maddi  manevi cezai yaptırımlarla karşılaşabilir. 

 

Beğendiğiniz alt yapılar için teklif ve hemen al gibi işlemlerinizden önce +90 544 2000 100 nolu telefondan ve info@thesinrecords.com mail adreslerinden bizlere ulaşarak çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Sizlere seve seve yardımcı olmak isteriz. 

Teklif verme ve hemen satın alma işlemleri için,